batch_DSC_0622.JPG

AFROS.CZ CREW

Afros.cz crew je první česká crew zabývající se africkými tanci z Angoly - afrohousem a kudurem. 

Poté, co se Raduš Lišková přestěhovala do Prahy, založila spolu s Ivon Szantovou a Léňou Nedvědilovou taneční crew, která se zaměřuje na africké tance, především ty moderní z Angoly. Ivon a Léňa se příležitostně věnují i dalším moderním africkým stylům, jako je afrobeats, coupé décalé a ndombolo. Spolu s Raduš cestují na workshopy do zahraničí, např. do Lisabonu, Paříže, Hamburku a dalších měst po Evropě, kde se konají taneční akce.

Cílem crew je hlavně vzdělat se v daných tanečních stylech, sdílet je mezi sebou a rozšířit povědomí o nich v České republice.

Afros.cz pořádá pravidelné akce - každé jaro Afrobootcamp (dvoudenní taneční akce plná workshopů s českými i zahraničními lektory), vždy v květnu charitativní taneční projekt Tancem proti rakovině (ve spolupráci s Ligou proti rakovině). 

batch_DSC_0632.JPG

MEMBERS

Hlavními členy crew je Raduš Lišková, Ivon Szantová a Léňa Nedvědilová.

- Raduš Lišková - viz sekce "Raduš Lišková"

- Ivon Szantová - talentovaná všestranná tanečnice, která srší energií. Věnovala se kizombě, ghetto zouku s Vitorem Tavares Mendesem a momentálně se aktivně věnuje contemporary a akrobacii. Kromě toho ráda točí a stříhá videa,  táboří a cestuje.

- Léňa "Méďa" Nedvědilová - všestranná tanečnice, která nezkazí žádnou legraci. Zkusila snad všechny taneční styly, od baletu, přes contemporary, hip hop, house dance, break dance, dancehall, step až po afrohouse a kuduro. Kromě tance se profesionálně věnuje focení a natáčení a střihu videí; ráda se potápí, cestuje a sbírá pozitivní zážitky.

batch_DSC_0624.JPG

TRÉNINKY A SHOW

Členové crew mají i svoje tréninky, na kterých se vzdělávají, předávají si informace, tvoří vazby, choreografie i show. 

Pokud se k nám chcete přidat, zajímáte se o africké tance, chcete vědět víc a jste dříč, neváhejte nás kontaktovat.

SHOW:

Máte-li zájem o show, využijte formulář "Booking" a napište nám.

Máme v nabídce standardní show, která je již předvytvořená. Nemáme však problém vytvořit vystoupení na míru podle představ na konkrétní akci. Nabízíme vystoupení délky do 5 minut, do 10 minut a celovečerní vystoupení.