top of page

O mně

Vítám vás na mých stránkách. Jmenuju se Radka Lišková, ale všichni mi říkají buď Raduš nebo Ráďo. Možná víte, že jsem převážně tanečnice a lektorka moderních afrických tanců. Co možná ale nevíte, je, že mě moc začal bavit make up a vlasy.

Když začal covid, bylo to pro mě těžké. Ze dne na den jsem neměla práci, kterou jsem milovala - taneční lekce a workshopy. Dlouho jsem hledala něco, co by mě bavilo tak, jako tanec. 

Po covidu jsem absolvovala rekvalifikační kurz na kadeřnici, takže mohu toto povolání vykonávat. Chtěla jsem se naučit česat účesy, hlavně svatební. A díky tomu mě napadlo, že bych si mohla udělat i kurz na make up. Vždycky jsem měla ráda kosmetiku, rtěnky, už dlouho se zabývám péčí o vlasy, čtu složení výrobků a jsem tak trochu bio :D, takže všechno, co je přírodní, to mě zajímá. Každopádně, abych se vrátila k tématu - přihlásila jsem se na Basic kurz make upu do Make Up Institute Prague. 

Koncem srpna 2022 jsem úspěšně absolvovala výše zmíněný kurz. Musím říct, že mě celý Institut nadchnul. Kurz byl profesionálně vedený, měli jsme k dispozici materiál, všichni na nás byli moc milí a byli k nám vstřícní. Já jsem se pro Make Up Institut a make up nadchla. Moc mě to začalo bavit! Stále se učím, chystám se na mnoho dalších kurzů, ale cítím, že tohle je další činnost, která mě baví a která mě baví skoro stejně jako tanec. Je to činnost, u které zapomínám na čas a jsem kreativní. Můžu pomoct ženám cítit se krásně a to mě baví. 

Momentálně sbírám praxi a jsem do toho moc nadšená. Budu moc ráda, když se rozhodnete mě podpořit na mojí cestě, ať už jakkoliv. Neváhejte mě kontaktovat s dotazem či nabídkou. 

                                                                                      Raduš

Make Up & hair styling Praha. Denní a večerní/plesové líčení. Foto make up. Líčení bio kosmetikou. Bio make up. Účesy dle přání. 

Momentálně pracuji se značkami produktů:

Zuii Organic, Inika, Mádara, Poetiko, Uoga Uoga, Kryolan, MUD, Puro Bio, Make Up Studio, MAC, Aether Beauty, Annabelle Minerals.

bottom of page