Začala jsem tančit ve svých 17 letech. Nejdříve jsem se věnovala street dance (hip hop, house dance, funk), delší dobu jsem se zabývala i waackingem. Později jsem objevila dancehallovou hudbu a začala se zajímat o dancehall jako o taneční styl, který v té době v ČR ještě nebyl příliš rozšířený. O pár let později jsem díky videím a Janče J Jelínkové objevila africké moderní tance z Angoly - kuduro a afrohouse a začala se těmto tancům věnovat.

Navštívila jsem již několikrát Lisabon, kde jsem se zúčastnila akce Afrobattle Portugal. V roce 2017 jsem se spolu se svou taneční parťačkou Alexou Grig (Rumunsko) probojovala do finále a v roce 2018 do semifinále v battlu 2vs2 (afrohouse & kuduro). V Lisabonu jsem se také vzdělávala na privátních lekcích s místními tanečníky. Ráda jezdím do Polska na Kuduromanii, což je taneční festival specializovaný na afrohouse & kuduro. Právě tam jsem se do těchto tanečních stylů opravdu zamilovala a začala se jim naplno věnovat.

V listopadu 2018 jsem navštívila Angolu v rámci projektu Kambas - z Evropy do Angoly, který organizuje Jacinto Teca. Byla to pro mě cenná zkušenost a hlavně splněný sen. Poznávala jsem tak přímo v Angole místní kulturu, lidi, přírodu a samozřejmě i tancovala.

Mojí inspirací je kamarádka a skvělá tanečnice Janča J Jelínková, dále taky Blaya (bývalá členka Buraka Som Sistema), Bolicao (skvělý tanečník z Lisabonu, který mě inspiruje hlavně v kuduru underground) a Vandro Poster (umělec a tanečník z Angoly). Momentálně působím v Praze, kde učím pravidelné open classy a trénuji soutěžní taneční složky.

Afros.cz projekt jsem založila spolu s Andy Staňkovou a Hankou Novákovou, když jsem ještě žila a učila převážně v Olomouci. Pořádaly jsme nejrůznější tančírny, workshopy s českými i zahraničními lektory a také pravidelné lekce salsy, bachaty a kizomby. Poté, co jsem se přestěhovala do Prahy, jsem založila spolu s Ivon Szantovou a Lenkou Nedvědilovou první českou afro crew Afros.cz crew, která se věnuje především africkým stylům z Angoly.