batch_DSC_0050_edited.jpg

Dámské kadeřnictví

Nabídka služeb

batch_DSC_0022.JPG

Ukázky prací

Podívejte se na mé dosavadní práce.

batch_DSC_0022.JPG
batch_DSC_0013.JPG
batch_DSC_0013.JPG

Objednávka

Chcete-li se objednat, neváhejte mě kontaktovat. 

Ve formuláři uveďte své jméno, příjmení, kontakt a do "Předmět zprávy" napište, o jakou službu máte zájem (např. stříhání, barva apod.).

Do "Zde napište zprávu" uveďte další požadavky či dotazy. 

Můj příběh 

Jmenuji s Radka Lišková alias Raduš. Skoro celý život se živím jako lektorka a trenérka tance. Miluju africké rytmy a africké tance. Ráda cestuju a poznávám nová místa. 

Sama jsem majitelkou vlnitých vlasů a od října 2019 se zajímám o curly girl metodu. Prošla jsem si zkoušením různých výrobků, posedlostí nakupováním produktů a vlasy a hledáním toho pravého. Začala jsem číst etikety a složení a jsem zastáncem co nejčistší kosmetiky. Vyzkoušela jsem i noo poo metodu mytí vlasů - myla jsem si vlasy drcenými prášky z bylin, jílem, jedlou sodou nebo moukou. Tato metoda mě naučila přemýšlet o tom, co moje vlasy potřebují a jak je technika mytí vlasů důležitá. Nezáleží jen na tom, jaký produkt používáte, ale co s ním děláte. Jelikož jsem ale postupem času neměla tolik prostoru pro mytí prášky (je to časově náročnější), přešla jsem zpátky na kosmetiku. Dávám si však pozor, co v produktu je. Eliminuju silné sulfáty, parabeny, PEGy, minerální oleje, silikony a některé další látky, jako např. Phenoxyethanol. 

Zkoušela jsem si kosmetiku i vyrábět doma. Moc mě to bavilo! Ale zjistila jsem, že trvá neskutečně dlouho, než člověk najde tu pravou recepturu a co nejlépe na vlasy funguje. Dalo mi to však větší vhled do problematiky skládání složek v kosmetice a jaká je to neskutečná věda! Došla jsem k závěru, že tuto činnost přenechám odborníkům :)

Během covidu jsem zažila ne úplně hezké období. Nemohla jsem tancovat a prožívala jsem depresi a smutek. Jelikož jsem si musela něčím vydělávat, začala jsem pracovat na základní škole. Stále jsem hledala, co bych kromě tance mohla dělat a napadlo mě, že když se zajímám o vlasy a baví mě péče o ně, zkusím si udělat rekvalifikační kurz na kadeřnici. V březnu 2022 jsem se přihlásila a v květnu 2022 jsem kurz úspěšně absolvovala. Nyní se dále učím a vzdělávám na školeních a chci být lepší a lepší. Bez praxe to ale taky nejde, a tak jsem se rozhodla do toho jít naplno a začít nabízet svoje služby.

Pokud jste zastánkyně přírodnější kosmetiky (je to stále chemie, ale já tomu říkám zelená chemie), máte rády přirozené a zdravé vlasy, jste majitelky vlnitých a kudrnatých vlasů a rády byste se naučily o ně pečovat, neváhejte se na mě obrátit! Nabízím i barvení i odbarvení vlasů, což jsou velmi náročné procesy pro vlasy. Snažím se vlasy následně opečovat tak, aby byly v rámci možností zdravé a hlavně krásné. Můžete si vybrat i šetrnější metodu, a to barvení hennou. V budoucnu vám chci nabízet kvalitní výrobky pro vaši domácí péči prostřednictvím e-shopu. 

Budu se na vás těšit,

Raduš

SRF_3628.jpg