DSC_2779.jpg

PRAVIDELNÉ LEKCE

SE MOMENTÁLNĚ

NEKONAJÍ

Jak jste si všimli, pravidelné lekce od září nebudou. Nezoufejte však! Místo pravidelných lekcí vás čekají workshopy a speciální intenzivní lekce, kde si budete moci se mnou zatancovat! V průběhu podzimu budu postupně vyhazovat data a podrobnější informace. Sledujte sekci Lekce a Workshopy. 

DSC_2785.jpg

AFROHOUSE VIBES

11.12.2022

Před Vánoci si spolu zatancujeme na intenzivním workshopu v Praze v Prague Dance Center. Dáme si nálož tance a nabijeme se energií. Začneme základy, poté přejdeme na kombinace a nakonec vše spojíme do krátké routine. Hlásit se můžete přes tlačítko níže. 

DSC_2825.jpg

BOOKING WORKSHOP

Můžete si objednat workshop afrohouse a kuduro na svou akci, taneční kemp či jen tak pro svou skupinu. Více informací najdete v sekcích Média a Booking. 

DSC_2863.jpg

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

BOOKING

Pokud vám více vyhovuje individuální přístup, neváhejte a napište. Domluvíme se na privátní lekci a budeme pracovat tak, jak vám bude vyhovovat. Napište objednávku přes Booking. 

edit _DSC_1053_batch.JPG

Afros.cz kolekce

Stále pro vás máme několik posledních kusů triček a tílek s potiskem i několik našich afros vaků, a stále připravujeme další originální kousky, které nikdo jiný mít nebude.
V případě vašeho zájmu nám určitě napište na některý z uvedených kontaktů.

SRF_3628_edited.jpg

KONTAKTY

Afros.cz, z.s.

Adresa: Nová 817, 783 91 Uničov

E-mail: afrosworkshops@gmail.com

Kontaktní osoba: Radka Lišková

E-mail: liskova.radka@seznam.cz