top of page
DSC_2839.jpg
DSC_2779.jpg

AFRO DIVERSITY

SPECIAL FUSION

V dubnu se můžete těšit na další edici oblíbených unikátních workshopů AFRO DIVERSITY. Tentokrát se podíváme na podobnosti mezi jednotlivými styly. Učit budou opět Angela, Shami a Raduš a uvidíme se v PRAZE  a v BRNĚ!

DSC_2785.jpg

TANCEM PROTI RAKOVINĚ 23

Jsme zpět s tradiční charitativní akcí Tancem proti rakovině. Letos se budeme konat v neděli 7.5. od 11.00. Máme jako vždy skvělý line-up - Klárku na dancehall, Mikaelu na choreo on heels, skvělého tanečníka Čua na hip hop, afrofusion odučí dvojice Shami&Raduš a s Andy si dáme jógu. Hlásit se můžete už teď přes registrační formulář. Těšíme se na vás!

DSC_2825.jpg

BOOKING WORKSHOP

Můžete si objednat workshop afrohouse a kuduro na svou akci, taneční kemp či jen tak pro svou skupinu. Více informací najdete v sekcích Média a Booking. 

DSC_2863.jpg

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

BOOKING

Pokud vám více vyhovuje individuální přístup, neváhejte a napište. Domluvíme se na privátní lekci a budeme pracovat tak, jak vám bude vyhovovat. Napište objednávku přes Booking. 

edit _DSC_1053_batch.JPG

Afros.cz kolekce

Stále pro vás máme několik posledních kusů triček a tílek s potiskem i několik našich afros vaků, a stále připravujeme další originální kousky, které nikdo jiný mít nebude.
V případě vašeho zájmu nám určitě napište na některý z uvedených kontaktů.

SRF_3628_edited.jpg

KONTAKTY

Radka Lišková

IČ: 03992063

E-mail: afrosworkshops@gmail.com

Kontaktní osoba: Radka Lišková

E-mail: liskova.radka@seznam.cz 

bottom of page